Uçmakdere Yamaç Paraşütü
Konum

Tekirdağ / Uçmakdere

Telefon

+90542 492 20 22

Telefon 2

+90 541 189 21 48

Tekirdağ Uçmakdere Yamaç Paraşütü

yamaç paraşütü tekirdağ

Katılmak Çok Kolay!

Uçuşlarımıza katılmak için özel bir tecrübeye ya da deneyime ihtiyaç duymuyorsunuz. Profesyonel pilotlarımız eşliğinde, tandem ikili uçuşlarla güvende hissedin.

Biletinizi Hemen Alın! Web sitemiz üzerinden kolaylıkla biletinizi satın alabilirsiniz. ‘Bilet Al’ bölümünden işleminizi gerçekleştirebilir ve bu benzersiz deneyimi yaşamanın ilk adımını atabilirsiniz.

Uçmakdere’de Sizi Bekliyoruz! Yamaç paraşütü deneyimini Tekirdağ Uçmakdere’nin eşsiz güzellikleriyle birleştiren bu deneyimi kaçırmayın. Gökyüzünde birlikte özgürlüğü tadacağız.

“Profesyonel yamaç paraşütü pilotlarımızla birlikte gökyüzünde özgürce süzüleceksiniz.”

 

Tekirdağ Uçmakdere Gökyüzünde Özgürlüğü Tadın!

Tekirdağ’ın eşsiz manzaralarına yukarıdan bir de bu açıdan bakmaya ne dersiniz? Uçmakdere, sizlere gökyüzünde özgürlüğün nasıl bir duygu olduğunu hissettirecek. İster deneyimli olun, ister ilk defa deneyin; yeryüzünü ayaklarınızın altına almanın heyecanını yaşayın.

 

Eşsiz Anılarınızı Ölümsüzleştirin! Macera dolu uçuşunuzda yaşadığınız her anı bizimle birlikte ölümsüzleştirin. Profesyonel aksiyon kameralarımız, GoPro ile en heyecanlı anlarınızı kaydediyor ve bu anıları size teslim ediyoruz. Evde, dostlarınızla ya da ailenizle bu eşsiz anıları paylaşma şansını yakalayın.

 

 

tekirdağ paramotor

₺1000/ 1 kişi

₺2000/ 1 kişi

5000/ 1 kişi

Profesyonel Çekimlerle Özgürlüğünüzü Ölümsüzleştirin

Tüm uçuşlarımızda fotoğraf ve video çekimlerini en kaliteli aksiyon kameralarımız olan GoPro ile gerçekleştiriyoruz. Bu sayede, gökyüzünde yaşadığınız unutulmaz anlarınızı en iyi kalitede kaydediyoruz. En önemlisi, bu hizmet tüm paketlerimizde standart olarak sunulmaktadır. Uçuşunuz bittiğinde, bu özel anıları anında sizlere teslim ediyoruz.

Gökyüzünde sınırsız bir deneyim için sizi paketlerimizle tanışmaya davet ediyoruz!

Canlı Destek
Canlı Destek
Scan the code
Uçmakdere Yamaç Paraşütü
Merhaba !
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?